Potravinářský průmysl

V oboru potravinářského, farmaceutického průmyslu a kosmetiky reagujeme efektivně na tržní potřeby, které jsou v tomto případě vyloučení rizika toxicity a znečištění. Nabízíme řadu služeb a výrobků s certifikovaným názvem Food, vhodných na použití ve zvlášť kritických a náročných podmínkách výroby v tomto sektoru.

Kromě řady speciálních maziv pro potravinářský průmysl nabízíme celou řadu výrobků specifických výrobků jako převodové oleje, hydraulické kapaliny, spreje formulované na základě pečlivě vybíraných surovin kontrolovaných přísnou normou FDA 21 CFR H1 sekce 178.3750 a vybavené certifikací NSF H1. Tyto zdraví nezávadné výrobky zcela bez zápachu, bez chutě, bez barvy jsou však zároveň na velmi vysoké technické a úrovni. Jejich spolehlivost umožňuje snížit spotřebu a intervaly mazání/výměny s výhodami pro plynulost a bezpečnost výroby. Jsme jednak spolehlivým partnerem a současně globálním poradcem údržby.

Díky naší servisní činnosti skládající se z předvídané diagnózy, filtrace, plánu mazání a fluid-managmentu, dokážeme monitorovat funkční podmínky strojů a zařízení a zaručit optimalizaci výrobní procesů a maximální výnosnost podniku.

Také poradenská činnost se zaměřením na optimalizaci skladu je součástí naší nabídky a podpory služeb zákazníkům. 
Společnost NILS S.p.A. je držitelem certifikace, týkající se životního prostředí ISO 14001 a certifikace systému řízení jakosti ISO 9001, které jsou nezbytné pro vyvíjení činnosti v tomto oboru.

Teplonosný olej
CALOR AFD 22
Olej na řetězy NSF H1
CHAIN FOOD SPRAY
Olej na řetězy NSF H1
CHAIN SYNT FOOD
Kompresorový olej NSF H1
COMPRESS SYNT FOOD
Odmašťovadlo
DETERGENTE 8169
Odmašťovadlo
DETERGENTE 8171
Čistící kapesníky
EASY CLEAN
Rozpouštěč inkrustací NSF H1
ELEFANT
Plastické mazivo
FOOD
Plastické mazivo
FOOD HT
Plastické mazivo NSF H1
FOOD SPRAY
FOOD TTF
Hydraulický olej NSF H1
MIZAR
Absorbční prášek
OIL CATCH
Medicinální olej NSF H1
OMB 15 / OMB 68
Nemrznoucí kapalina NSF H1
POLAR FOOD
Plastické mazivo
POLYSYNT
Převodový olej
RIPRESS SYNT FOOD
Rozpouštěč rzi NSF H1
SOLVENT FOOD SPRAY
Odmašťovač NSF K1, K3
SPECIAL CLEANER
Plastické mazivo
VASELINA 3313