Moto-Bike

Naše desetiletá zkušenost v oboru “vysoce výkonnostního mazání” přispěla k zrození nové řady maziv pro motocykly a ATV, vysoce inovativní a profesionální, určené hlavně závodní sféře.

Mazání motocyklu má jiné problémy a požadavky než automobil a ty jsou převážně způsobené redukovaným objemem motoru. Z tohoto důvodu i maziva musí být ušitá na míru podle specifické potřeby. Po letech výzkumu se nám podařilo nabídnout kompletní řadu, od motorového oleje, přes, oleje pro vidlice, brzdové oleje, spreje na řetězy a na čistění motorky až po chladící kapaliny, s názvem "New Racing Oils", koncipované speciálně pro motory 2-takty a 4-takty a na ATV. Díky této speciální řadě se nám podařilo vkročit do okouzlujícího světa off road jako oficiální dovatelé týmu Honda ve světovém šampionátu Motocross MX1 a MX2.

Maziva NILS poskytují nesčetné výhody jako např. maximální výkon motoru, velmi snadné seřízení motoru, vyšší bezpečnost při použití a značné snížení zásahů údržby, neboť četná údržba je ve velké většině případů důsledkem nevhodného druhu maziva. Výrobky jsou k dispozici v různých baleních s optimálním poměrem mezi cenou a výkonem.

Naším cílem je nikoliv být normálním dodavatelem, ale být  spolehlivým partnerem. Také globálním poradcem v otázkách údržby, schopným doporučit zákazníkovi personalizované řešení a tím snížit celkové náklady a zlepšit celkové funkční vlastnosti.

Naše servisní služba je k dispozici pro každé sportovní středisko a je připravena poskytnout poradní a servisní služby. Prostřednictvím spolupráce s experty sportovního týmu, kteří testují na sportovištích naše výrobky, mohou naši technici laboratoře V&V NILS seřídit či doladit “na míru” výrobky. Konkrétní splupráce tohoto druhu přináší konkrétní výsledky: evropský titul v motokrosu v roce 2006 v třídě Open, je prvním očividným úspěchem, který následují další jako titul na italském šampionátu v roce 2007  a nyní vítězství v mistrovství světa MX2.