O nás

Společnost TECH-CARE Team s.r.o. je oficiálním distributorem olejů a maziv NILS pro Českou republiku.

Produkty společnosti NILS jsou známy více jak 40 let ve stavební a zemědělské technice, průmyslu, potravinářském a farmaceutickém průmyslu, zimní technice a motorkářském sektoru. Jsme tým, který vám od roku 2008 kromě olejů a maziv NILS nabízí pestré příslušenství, odborné individuální poradenství, rychlé dodání zboží po celém území české republiky a podporu ve formě odběru a zpracování laboratorních rozborů olejů a maziv.

Pravidelné proškolování a poznatky z jednotlivých oborů a konkrétních případů Vám dávají záruku kvalitních a zodpovědných informací, důležitých pro váš vývoj v oblasti údržby strojů. Jsme pyšní na vysokou kvalitu a široký sortiment nabízeného zboží, které si neustále získává přízeň mnoha dalších zákazníků. Zakládáme si na otevřeném, férovém jednání bez nereálných cílů! Jednáme individuálně po celém území České republiky a bez rozdílu velikosti a zaměření zákazníka.

Naše snaha je efektivní snížení nákladovosti údržby v oblasti mazání, dlouhodobá spolupráce, ochrana lidského zdraví a životního prostředí.