Novinky

Jsme i na INSTAGRAMU

24.03.2020

Nově nás naleznete i na našem instagramovém účtu 😀
Sledujte nás ať Vám nic neuteče. 📌👆
Děkujeme 🚗🏎🛵

Najdete nás zde

TECH AGRO Brno- mezinárodní veletrh zemědělské a lesní techniky 2020

16.02.2020

Srdečně Vás zveme na výstavní stánek ve dnech veletrhu 31.3.-4.4.2020, kde budeme opět prezentovat produkty NILS a příslušenství ALEMITE, RAASM, MATO.

Těšíme se na Vás!

NILS maziva a oleje jsou ideální pro těžbu a zpracování kameniva

09.04.2019

Krátké video z provozu jihočeské štěrkopískovny.

INTERALPIN Innsbruck 8.-10.5.2019

04.04.2019

Srdečně Vás Zveme na výstavní stánek NILS v pavilonu B.1 na místě č. 116

BAUMA 2019

04.04.2019

 

Srdečně zveme na stánek NILS, který bude mít premiéru na této velkolepé výstavě.

 

NILS maziva a oleje pro ski areál Lipno

04.04.2019

Letošní zima se povedla a přinesla mnoho možností pro radovánky na sněhu…jedním z lyžařských středisek, které vydrželo se sněhem do posledního momentu byl i ski areál Lipno. Po celý rok dělá personál co může, aby služby areálu každý ocenil. V pozadí té krásné kulisy jsou i další dodavatelé různých materiálů a služeb. Mezi ně patří i maziva a oleje NILS, které zajišťují bezproblémový celoroční provoz střediska (lanovky, rolby, atd.) v proměnlivých a pestrých pracovních podmínkách. Moc si vážím již dlouholeté spolupráce! V tomto oboru jde hlavně o co nejvyšší kvalitu, spolehlivost, podporu laboratoře při vyhodnocování kondice olejů a zodpovědnost ze strany dodavatele. Jsem rád, že všechny potřebné klady v sobě NILS produkt má! Je mi ctí s takovým produktem pracovat!

Přináším krátké video z tohoto krásného střediska. Děkuji ski areálu Lipno za vznik tohoto snímku.

Jan Koudelka

EXPO Lesní Lom 2018

26.04.2018

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na veletrh, který se koná 19.-21.6.2018 v Lesním Lomu patřící společnosti Kalcit s.r.o. v Brně Líšni každý den od 9h do 17h. Opět zde budeme prezentovat maziva, oleje, spreje a příslušenství NILS.

Těšíme se na setkání s Vámi na našem výstavním ministánku!

Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat

Mawev Show 2018

26.04.2018

I v letošním roce jsme zavítali na Rakouský veletrh, který se letos konal v Sankt Pöltenu v termínu 14.-17.3. Kolegové z Rakouska jako vždy zaujali širokou veřejnost poutavým výstavním prostorem, bohatým občerstvením a profesionálním přístupem. Pěkné počasí nám umožnilo během dne shlédnutí novinek v oblasti stavebních strojů a pestrého příslušenství. Je fajn vidět celou řadu stavební techniky reálně pracovat a přesvědčit se na vlastní oči o potenciálu a výkonu nabízené techniky. Mě osobně velmi zaujal velký skok ve vývoji  akumulátorového nářadí a minirypadel. Každý návštěvník si i zde najde něco, co jej obohatí. Veletrh má příjemnou atmosféru, vše lze shlédnout během jednoho dne, což je i díky dojezdové vzdálenosti pro návštěvníky z ČR zajímavá výhoda.

NOVÝ akumulátorový mazací lis ALEMITE 20V v naší nabídce!

07.05.2017

Dopřejte si profesionální příslušenství pro Vaši údržbu strojů a zařízení! Abychom si zachovali co nejvyšší kvalitativní úroveň i v sektoru příslušenství, zařadili jsme do stálého sortimentu tento výkonný akumulátorový mazací lis ALEMITE 20V. Mnoho užitečných funkcí, 2 baterie již v balení, dlouhá výdrž baterií a vysoký výkon, to jsou parametry, které Vám pomůžou při rozhodování! Popis produktu naleznete zde.

INTERALPIN Innsbruck 2017

02.05.2017

Po 2 letech jsme opět navštívili veletrh zaměřený na zimní technologie INTERALPIN v Innsbrucku a společně s kolegy z Itálie, Rakouska a Švýcarska uvítali naše partnery z různých států napříč Evropou. Velice nás potěšila velmi vysoká návštěvnost po všechny dny trvání na stánku NILS, kde vládla skvělá atmosféra. Celý veletrh nabídnul opět další novinky a zajímavé inovativní technologie, které se i do tohoto odvětví implementují. V sortimentu společnosti NILS se zde představilo také několik novinek, které ocení nejen uživatelé zimních středisek….děkujeme všem našim zákazníkům, skvělým lidem, za návštěvu i tak daleko mimo ČR! Příště na viděnou u vás na horách!foto zde

TECH-CARE Team s.r.o.

NILS maže vrcholové soutěže již řadu let….

25.04.2016

Společnost NILS se již řadu let specializuje na oblast moto a automotive(PDF). Oleje, maziva a spreje té nejvyšší kvality dodávané pro světové soutěže v motokrosu, trialu, silničních okruzích si může za rozumné peníze dovolit každý z vás! Rádi poskytneme bližší informace…

Nechte se inspirovat krátkým videem natočeném s HONDA Racing World Motocross Team

 

Mazací zařízení na lana NILS JSA 856

02.03.2016

Představujeme vám mazací zařízení NILS JSA 856, které je určeno pro efektivní mazání lan různých průměrů a neomezené délky.

Jedná se o tlakové zařízení, které velmi precizně nanese v požadovaném množství speciální mazivo NILS KALOS na celý povrch lana.

Tímto procesem se lano zakonzervuje a významně se prodlužuje jeho životnost a funkčnost. Tomuto kroku mazání předchází vždy důkladné vyčištění.

Tuto fázi provádíme se zařízením NILS JSA 7560 a pokusíme se brzy představit tento proces také v krátkém videu.

Přejeme příjemně prožité následující 4 minuty

TECH-CARE Team s.r.o.

Mazání lana- lanová dráha Větruše – Ústí nad Labem

04.11.2015

Poslední teplé podzimní dny nám umožnily pomoci provést údržbu lanové dráhy Větruše, o kterou se stará dopravní podnik města Ústí nad Labem. Lanová dráha začíná u parkoviště OC FORUM a návštěvníka kabinová lanovka vyveze na vyhlídku k hotelu Větruše, kde je několik turistických atrakcí.

Celý článek

Benefice pro Michalku

15.10.2015

Benefice pro Michalku, aneb rádi podpoříme dobré věci.

Byli jsme osloveni pane Jiřím Blažejem, zda bychom pomohli dárkovými předměty pro účastníky při benefičním šipkovém turnaji na podporu léčby těžce nemocné Michalky (více se dozvíte na: www.michalka-dmo.webnode.cz) který se koná 7.11.2015 od 9:00 v obci Komárov.

Celý článek

Tim Gajser- HONDA RACING MX2- Mistr světa 2015

12.10.2015

Potěšující informace ze světa motocrossu, pro který NILS dlouhá léta vyvíjí špičkové oleje, maziva, maziva ve sprejích, atd.

Celý článek

Den Zemědělce 16.-17.9.2015 Kámen u Pelhřimova

02.10.2015

Ve dnech 16.- 17.9.2015 jsme se zúčastnili výstavní a předváděcí akce Den zemědělce na letišti u obce Kámen.

Celý článek

Nový web konečně na světě

01.10.2015

Dnes je pro nás malý slavnostní den, protože spouštíme nový web, na který jsme se tak dlouho těšili!

Děkujeme tímto jak tvůrcům těchto stránek, tak především našim zákazníkům za trpělivost a pochopení.Konečně existuje virtuální prostor, kde je možné získat bližší informace o produktech a službách, které v ČR nabízíme.

Budeme se snažit Vás v této rubrice novinek průběžně informovat o produktech, veletrzích, o zajímavostech z naší praxe a těšíme se, jak i tento virtuální prostor poroste a bude se dále vyvíjet….jsme na startovní čáře a doufáme, že jsme již aspoň trochu zaujali…

V případě jakýchkoli dotazů, požadavků, postřehů i kritiky budeme rádi za vaše vzkazy!

TECH-CARE Team s.r.o.